سنگ تایل نما و کف - صنایع سنگ آبادیس
تهران - جاده قدیم قم - خیابان شهر سنگ- خیابان ششم گل لاله - پلاک 16
021-55202955

سنگ تایل نما و کف

سنگ تایل نما و کف

 

امروزه، طراحی نمای داخلی و خارجی ساختمان به بخش مهمی از ساختمان سازی تبدیل شده است. کارشناسان بر این عقیده هستند چیزی که در اولین نگاه فردی را به سوی ساختمانی جذب می کند طرحی است که در نمای داخلی و یا خارجی آن به کار رفته است. به همین دلیل طراحان تلاش می کنند تا با ترکیب المان های مختلف ترکیب بندی خاص و منحصر به فردی را در ساختمان ها به وجود بیاورند. یکی از متریال های ویژه ای که برای طراحی و دیزاین قسمت های مختلف ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد سنگ تایل است.

زمان زیادی است که استفاده از این سنگ در صنعت ساختمان سازی مورد توجه قرار گرفته است و همیشه متریالی مهم و ویژه برای خریداران بوده است! شاید بتوان گفت ویژگی هایی که در دل این سنگ وجود دارد سبب شده است که خریداران در طراحی بخش های مختلف ساختمان خود سنگ تایل را در نظر داشته باشند و همواره به عنوان یکی از گزینه های خود در نظر بگیرند.

سنگ تایل نما و کف چیست؟

 

اولین کاربرد سنگ تایل در صنعت ساختمان سازی و طراحی نماهای داخلی و خارجی به دهه 90 میلادی باز می گردد. در این دوران طراحان تصمیم گرفتند تا با استفاده از نیروی بالقوه ای که در فراسوی سنگ ها قرار داشت از آن برای تزیین فضاهای خاصی از جمله فضاهای مجلل استفاده کنند. به زودی استفاده از این سنگ مورد توجه قرار گرفت و به ترندی مهم در طراحی ساختمان تبدیل گردید.

سنگ تایل به سنگی گفته می شود که برش خورده است و یا بهتر است بگوییم این سنگ محصول نهایی است که پس از برش خوردن و طی مراحل مختلف به دست خریدار می رسد! این سنگ را می توان در ابعاد متفاوتی از جمله 40*40، 60 *60 و 80*80 تولید کرد. همچنین، شما می توانید با توجه به ویژگی های محلی که می خواهید از این سنگ استفاده کنید، اندازه مورد نظر خود را سفارش دهید و فضای دلپذیر خود را خلق کنید!

از این سنگ در چه فضاهایی استفاده می شود؟

 

به شما پیشنهاد می کنیم برای درک بهتر نیروی بالقوه سنگ تایل در تغییر فضا، عکس قبل و بعد ساختمان هایی را که از این سنگ برای طراحی داخلی و بیرونی خود استفاده کرده اند؛ نگاه کنید. وقتی این دو عکس را با یکدیگر مقایسه می کنید، بهتر می توانید به ویژگی های این سنگ برای تغییر فضا و ایجاد محیطی منحصر به فرد و خاص پی ببرید. اکنون ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که از این سنگ در چه محیط هایی می توان استفاده کرد! در پاسخ به این سوال باید بگوییم که این سنگ در محیط های متفاوتی از جمله محیط های زیر قابل استفاده است:

 • پوشش دیوار یا کف آشپزخانه
 • سرویس بهداشتی
 • سالن های بزرگ
 • نمای داخلی و خارجی ساختمان

سنگ تایل رایج ترین سنگ در ساختمان سازی!

 

این سنگ رایج ترین سنگی است که در ساختمان سازی مورد استفاده قرار می گیرد. دلایل زیادی در پشت این انتخاب ویژه قرار دارند. مهمترین دلیل این است که تنوع این سنگ ها بسیار بالاست و شما می توانید از میان سنگ های زیادی که وجود دارند، بهترین گزینه را برای فضای مورد نظر خود استفاده کنید. همچنین، اگر شما سنگ را متناسب با محیط انتخاب کنید، می توانید زیبایی خاصی را به وجود بیاورید و حسن سلیقه خود را نشان دهید.

استفاده از این سنگ سبب می شود شما متفاوت تر از دیگران به نظر بیاید و این موضوعی است که سبب می شود بسیاری از افراد استفاده از این سنگ را در نظر داشته باشند! در کنار این موارد، کیفیت بالای این سنگ و دقت در برش از جمله مواردی به شمار می روند که سبب می شوند تقریبا تمامی افراد برای انتخاب این متریال فکر کنند. این دو دلی و مکث برای خرید این محصول نشان دهنده ویژگی های خاص و میزان اثر گذاری آن در محیط است.

سنگ تایل نما و کف از چه سنگ هایی بدست می آید؟

 

یکی از سوالات پرتکرار کسانی که می خواهند از سنگ تایل در طراحی فضای داخلی و خارجی ساختمان خود استفاده کنند این است که سنگ تایل نما و کف از چه سنگ هایی تهیه می شود! بهتر است بدانید که این سنگ از انواع مختلفی سنگ تولید می شود که به شرح زیرند:

 • سنگ مرمر
 • سنگ مرمریت
 • سنگ گرانیت
 • سنگ آهک
 • سنگ تراورتن
 • سنگ سنداستون
 • سنگ کوارتر

سنگ تایل انتخاب هوشمندانه!

 

همانطور که تا بدینجا متوجه شدید، انتخاب سنگ تایل انتخابی هوشمندانه برای کسانی است که به زیبا سازی محیط اطراف خود اهمیت می دهند.

خرید سنگ تایل

 

اگر شما نیز جز آن دسته افرادی هستید که به زیبایی محیط اطراف خود اهمیت می دهید و می خواهید این سنگ را بخرید، می توانید به سایت فروش آبادیس مراجعه کنید. مشاوران شرکت آبادیس اطلاعات تکمیلی را در مورد این سنگ در اختیار شما قرار می دهند.