اکسسوری سنگی - صنایع سنگ آبادیس
تهران - جاده قدیم قم - خیابان شهر سنگ- خیابان ششم گل لاله - پلاک 16
021-55202955

اکسسوری سنگی

اکسسوری سنگی

 

اکسسوری به لوازم جانبی گفته می شود که برای شکوه و جلال بیشتر در محیط مورد استفاده قرار می گیرد و استفاده از آنها ظاهری بسیار زیبا و خاص در فضا به وجود می آورد. یکی از متریال های ویژه ای که برای ساخت اکسسوری ها استفاده می شود «سنگ» است! سنگ متریالی است که از دیرباز مورد توجه انسانها بوده است و آنها همواره تلاش کرده اند تا از سنگ در محیط های مختلفی از جمله ساختمان سازی استفاده کنند. اهمیت سنگ به حدی در زندگی انسانها پر رنگ است، که اگر روزی به سنگ دسترسی نداشته باشیم، بسیاری از کارها و صنایع دچار مشکل می شوند!

سنگ چه ویژگی هایی دارد؟

 

وقتی نام سنگ را می شنویم ناخودآگاه استحکام و مقاومت در ذهن تداعی می شود و این ویژگی به حق با ساختار این متریال همخوانی دارد! به همین دلیل، وقتی اکسسوری سنگی را خریداری می کنید، اطمینان دارید که ضربه و یا فشار باعث دفرمه شدن و یا تغییر شکل ظاهری آن نمی شود. همچنین، سنگ در برابر رطوبت ماندگاری بالایی دارد و به ساختار اکسسوری نفوذ نمی کند و آن را از بین نمی برد. از ویژگی های دیگر سنگ می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • براقیت بالا ( این براقیت ظاهری خاص و شکوهمند به اکسسوری می بخشد)
  • طول عمر بالا (گذر زمان ظاهر اکسسوری سنگی را فرسوده نمی کند)
  • تنوع بالا ( انواع متفاوتی از سنگ ها در دسترس هستند که می توانند برای ساخت اکسسوری ها مورد استفاده قرار گیرند)

اکسسوری سنگی شامل چه مواردی است؟

 

ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که اکسسوری به چه لوازمی گفته می شود! باید بگوییم اکسوری سنگی طیف گسترده ای از لوازم را در بر می گیرد که پرطرفدارترین آنها به شرح زیرند:

  • انواع زیرسیگاری
  • انواع مجسمه
  • انواع گلدان
  • انواع ظروف سنگی
  • انواع میز سنگی

با خرید اکسسوری سنگی محیط را شکوهمند کنید!

 

همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم ویژگی های خاص سنگ سبب شده است که لوازم سنگی به اکسسوری های پرفروش بازار تبدیل شوند. نگاهی به زندگی پادشاهان و افراد برجسته در طول تاریخ نشان می دهد که تمامی آنها اکسسوری های سنگی را به متریال های دیگر ترجیح می دادند. به طور مثال، بررسی مومیایی های بدست آمده از مصر باستان و مقبره های آنها حاکی از آن هستند که سنگ یکی از مهمترین موادی بوده است که در تزیین فضای داخلی مقبره ها مورد استفاده قرار می گرفته است. در نتیجه، اگر بخواهیم راه نیاکان خود را ادامه دهیم باید بگوییم که با اکسسوری سنگی می توانیم جلال و شکوه مقتدرانه ای را در محیط تداعی کنیم!

اکسسوری سنگی در تمامی فضاها قابل استفاده است!

 

باید بدانید که اگر شما یک گلدان سنگی داشته باشید، این گلدان همیشه ظاهر زیبا و شکوهمند خود را در محیطی که به سبک کلاسیک چیده شده است و یا در محیطی که به سبک مدرن چیده شده است و یا در محیطی که به سبک مینیمال چیده شده است نشان می دهد! در واقع، این پتانسیل سنگ است که می تواند خود را با تمامی محیط ها تطبیق دهد و زیبایی و شکوه خود را به رخ بکشید. در نتیجه، شما با تهیه این اکسسوری ها می توانید المانی برای تمامی محیط ها داشته باشید و اگر تصمیم گرفتید، دکوراسیون خود را تغییر دهید، هیچ گاه نگران عدم همخوانی این اکسسوری ها نخواهید بود.

خرید و قیمت اکسسوری سنگی

 

اگر شما نیز جز آن دسته افرادی هستید که به زیبایی محیط اطراف خود اهمیت می دهید و می خواهید اکسسوری سنگی را تهیه کنید، می توانید به سایت فروش آبادیس مراجعه کنید. مشاوران شرکت آبادیس اطلاعات تکمیلی را در مورد این محصولات در اختیار شما قرار می دهند.