طراحی و اجرا - صنایع سنگ آبادیس
تهران - جاده قدیم قم - خیابان شهر سنگ- خیابان ششم گل لاله - پلاک 16
021-55202955

طراحی و اجرا

طراحی و اجرای نمای ساختمان ها

 

نگاهی به تاریخ بشریت نشان می دهد که ساختمان سازی همیشه اصلی مهم برای تمامی انسانها بوده است. انسانها همواره در تلاش بوده اند تا با ساخت ساختمان های زیبا فضایی آرام بخش را برای خود به وجود بیاورند. امروزه، نمای بیرونی ساختمان ها بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است! زیرا زیباسازی شهرها یکی از اموری است که سازمان ها و نهادها به آن توجه ویژه ای دارند و تلاش می کنند تا با ساخت نمای ساختمان ها زیبایی چشم نوازی را در فضای شلوغ شهری تداعی کنند.

«سنگ» یکی از متریال های ویژه ای است که برای طراحی و اجرای نمای ساختمان ها پیشنهاد می شود. این متریال دارای ویژگی های منحصر به فردی است که نمی توان آن ها را نادیده گرفت و  همواره پیشنهادی برای ساخت نمای بیرونی ساختمان ها بوده است!

ویژگی های سنگ

 

ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که چرا سنگ همیشه برای ساخت نمای بیرونی ساختمان ها پیشنهاد می شود! همانطور که می دانید نمای خارجی ساختمان ها در تماس مستقیم با نوسانات مختلف آب و هوایی، از جمله آفتاب سوزان و یا باران شدید، قرار دارد.

 همچنین، آلاینده های متفاوتی می توانند بر روی نمای خارجی قرار بگیرند و به آن آسیب بزنند. به همین دلیل انتخاب متریال مناسب برای طراحی و اجرای نمای ساختمان اهمیت زیادی دارد. یکی از مواردی که سبب شده است سنگ برای نمای بیرونی ساختمان مورد استفاده قرار گیرد مقاومت بالای آن در برابر تغییرات آب و هوایی از جمله رطوبت است. از ویژگی های دیگر این متریال می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • عدم تغییر رنگ
  • عدم جذب گرد و غبار
  • تنوع در رنگ و جنس
  • اجرای سریع و آسان

سنگ ظاهری لوکس به ساختمان می بخشد!

 

یکی از مواردی که سبب شده است، انسان ها در تمامی دوران ها به استفاده از سنگ در نمای ساختمان توجه داشته باشند، ظاهر لوکس و خاص این متریال است. در واقع، باید بدانید که سنگ براقیت بسیار بالایی دارد و این براقیت در گذر زمان از بین نمی رود. در نتیجه، وقتی شما از سنگ در نمای بیرونی ساختمان خود استفاده می کنید، می توانید اطمینان حاصل کنید که ساختمان شما همیشه ساختمانی لوکس و زیباست!

 نقشه کشی نمای بیرونی ساختمان

 

بهتر است بدانید که طراحی و اجرای نمای ساختمان وقتی به درستی صورت می گیرد که طراحانی متخصص و زبده بر روی نما کار کند. شرکت آبادیس بیش از 40 سال است که در زمینه خرید و فروش انواع سنگ برای نمای خارجی و داخلی ساختمان فعالیت دارد. متخصصانی که در این شرکت مشغول به کار هستند، پس از آشنایی با چهار چوب ذهنی مشتریان، طرح های منحصر به فردی را برای طراحی و اجرای نمای ساختمان به آنها معرفی می کنند. باید بدانید تمامی این طرح ها بر اساس اصول علمی و با توجه به ذوق و علاقه مشتریان اجرا می شوند و شما می توانید با خیال راحت طراحی و اجرای نمای ساختمان خود را به آنها بسپارید.

نمای ساختمان هویت ساختمان است!

 

هر چیزی که خلق می شود، دارای هویتی است و سازنده و یا خالق آن این هویت را به اثر می بخشد. نمای ساختمان هویتی است که به ساختمان شما بخشیده می شود و به شما کمک می کند تا بتوانید زیبایی درون ساختمان را در فضای بیرون آن به رخ بکشید. به همین دلیل، استفاده از فن آوری های مدرن به شما کمک می کند، آنچه را که در درون ساختمان در جریان است در طراحی و اجرای نمای ساختمان خود نشان دهید. متخصصان شرکت آبادیس تلفیقی از تجربه، هنر و خلاقیت را در اختیار مشتریان خود قرار می دهند و نمایی خاص را برای آنها خلق می کنند!

طراحی و اجرای نمای ساختمان با گروه آبادیس

 

اگر شما نیز جز آن دسته افرادی هستید که به زیبایی محیط اطراف خود اهمیت می دهید و می خواهید نمای ساختمان خود را سنگ کنید، می توانید به سایت فروش آبادیس مراجعه کنید. مشاوران شرکت آبادیس اطلاعات تکمیلی را در مورد انواع خدماتشان در اختیار شما قرار می دهند.